David Edgar

Mike Pollitt

Julius Aghahowa

Newcastle United porazil po brance Michaela Owena Wigan Atheltic 1:0.
Sam Allardyce připravil na zápas formaci 4-4-2 s Milnerem a Smithem na křídlech a Owenem a Vidukou v útoku. Střed obrany tvořil Rozehnal, Cacapa a Steven Taylor hrál na prvé straně obrany.
Zápas začal střelou z velké dálky, kterou vypálil hráč Wiganu, ale Harper jí bez problému zlikvidoval.V 8 minutě se Michael Owen ocitl sám v tváří v tvář, proti brankáři Kirklendovi. Reprezentant  Anglie chtěl brankáře překonat střelou do rohu branky, ale brankář Wiganu koncem prstů usměrnil míč na roh, po kterém se do akce dostal Rozehnal, kterému se však míč do brány usměrnit nepodařilo. V 17 minutě se míč ocitl po střele Owena v brance Kirklanda, ale rozhodčí branku neuznal, díky ofsaidu Viduky, který patrně v ofsaidu vůbec nebyl. Chvíli nato vypálil z 20 metrů Koumas střelu na Harpera, který střelu odvrátil na roh.
Ve 23 minutě zahrál v pokutovém území rukou Bramble, čehož si asi rozhodčí evidentně nevšiml a nechal hru pokračovat. Hned potom přišla další akce, když  Nicky Butt po krátkých přihrávkách vystřelil nad branku. Ve 28 minutě stál Michael Owen podruhé v zápase před Kirklandem, ale opět míč letěl mimo bránu.
Po této akci přišlo střídání na straně hostů, kdy hřiště opustil Landzaat, a nahradil ho Skoko. Později zaútočil i  Wigan, ale střela Scharnera se do brány nedostala. Před koncem prvního poločasu bylo ještě několik akcí, kdy Owen znovu vypálil nad bránu, poté Smith, který střelou z voleye vyslal střelu, a hned poté po přihrávce z pravé strany hlavičkoval Butt do brankáře Kirklanda. Asi nejlepší šanci měl Taylor, ale i on byl neůspěšný. Do šaten odcházeli oba týmy s remízou 0-0.
O poločasu vystřídal Ameobi Viduku, a již v prvních minutách odešel z hřiště hráč hostí Kilbane, který získal v zápase již druhou žlutou kartu a sudí Bennett ho poslal předčasně do šatny. Na hřišti začali pracovat nervy.
Přišlo střídání na straně Wigan-hřiště opustil Sibierski, a nahradil ho Boyce. Newcastle začal útočit – nejdříve Milner z levé strany běžel s míčem až k bráně ale nedokázal zakončit, a chvíli nato obešel Ameobi Granqvista a stál sám proti brankáři, ale bohužel bránu netrefil.  V 58 minutě padla žlutá karta pro Alana Smitha, a přišlo i střídání u Wigan– Bent za Koumasa. Po chvilce hry střídání domácích- Martins vystřídal Smitha.Wigan začal s ofenzivní hrou a to po akci Scharnera, který pálil z 30 metrů nad branku.Newcastle ale nezůstal pozadu a hned poté udeřil Nicky Butt v pokutového území střelou nad branku.Přeidal se i N’Zogbia ale jeho střela nenašla cíl . V 78 minutě znova sudí neuznal branku domácích, znovu z důvodu ofsaidové pozice. Poté pár minut nato se Taylor srazil s Heskeyem a na hřiště přispěchali i lékaři... naštětí se nestalo nic vážného a Taylor pokračoval ve hře.
V 87 minutě přišel centr od martinse, který hlavou umístil za záda brankáře Kirklanda, hráč s číslem 10. Michael Owen. Newcastle tedy na poslední chvíli vstřelil důležitou branku. do konce zápasu přišla ještě jedna nepříjemná situace, když se srazil Harper s Heskeyem. Opět byli přivoláni na hřiště zdravotníci, ale opět nic vážného a Harper zápas odchytal do konce.
Domácí tedy bodavali brankou Owena, a získali tři důležité body.¨další zápas se odehraje za dva týdny na hřišti Derby Country, jelikož další víkend je reprezentační pauza.

NUFC: Steve Harper, Steven Taylor, Charles N'Zogbia, Cacapa, David Rozehnal, Alan Smith, Geremi, Nicky Butt, James Milner, Michael Owen, Mark Viduka
Střídačka: Shay Given, Oba Martins, Matty Pattison, David Edgar, Shola Ameobi

WAFC: Chris Kirkland, Andreas Granqvist, Antoine Sibierski, Kevin Kilbane, Emile Heskey, Jason Koumas, Michael Brown, Denny Landzaat, , Titus Bramble, Mario Melchiot, Paul Scharner
Střídačka: Mike Pollitt, Julius Aghahowa, Emmerson Boyce, Josip Skoko, Marcus Bent

Návštěva: 50, 461

Poslední komentáře
19.11.2014 03:24:03: concords 11 toms outlet wholesale nfl jerseys polo outlet oakley sunglasses celine bags toms burberr...