0 Červené karty
0
Diváci: 52250
Sudí: Alan Wiley
Ve včerejším utkání 23.kola Premier League, remizoval domácí Newcastle United s Boltonem Wanderers výsledkem 0:0. Zápas měl tentokrát na strosti rozhodčí Alan Wiley a kapitánskou pásku domácích vlastnil Michael Owen.

V tomto zápase, se již na trenérské lavičce objevil Kevin Keegan, který se bude snažit tým popohnat dopředu v tabulce Premiership.

Zápas začal ale zajímavých situací moc k vidění nebylo. Hosté několikrát vystřelili na domácího brankáře Givena, ale jejich střely byly velice slabé. Ve 25.minutě má šanci domácí celek, když Rozehnal nachází Owena, ten pak Duffa, ale ten vybojoval jen rohový kop, který následně bolton odvrací. O dvě minuty později po faulu na Michaela Owena zahrává přímý kop N Zogbia, na zadní tyč si nabíhal Taylor a vybojoval jen rohový kop.

V 37.minutě střílí Ameobi, ale vš končí rohovým kopem, hosté se ubránili i rohovému kopu, ale Newcastle stále obléhá obranu Boltonu. 43.minuta a Straky zahrávají přímý volný kop, který opět končí jen v náručí Jaaskelainena. V nastzavení se do šance dostává ještě Nolan, ale rozhodčí odpískal ofsajd. První poločas se blíží ke konci a po nastavené minutě, se hráči odebírají do šaten

Začal druhý poločas a domácí začali aktivněji. 49.minuta a centr Ameobiho, který končí bohužel v ofsajdu.O dvě minuty později mají domácí dvě velké šance v pokutovém území Boltonu, které ale odvrátil Michalík. 54.minuta  a domácí se již trochu zlepšují. Nolan faulije Milnera a následní přímý kop opět rozehrává N´Zogbia, jehož střelu hlavou odvrací hráči Boltonu.

56.minuta je ve znamení žluté karty, kterou za faul získal Damien Duff. O minutu později vysílá střelu z přímého kopu N´Zogbia, ale ta končí vysoko nad bránou soupeře. 61.minuta a Ameobi se ocitá sám před  Jaaskelainenem, Gardner ho ale zastavuje skluzem.O dvě minuty hlavičkuje Rozehnal, ale míří vysoko.
65.minuta velká šance domácích. Míče se ujal Milner a vyslal centr na bránu. Míč směřuje do brány, ale Jaaskelainen dokázal míč vyškrábnout na rohový kop.

67.minuta a hosté střídají. Ze hřiště odchází Campo, kterého nahrazuje Nolan. 71.minuta Je ve znamení souboje Michalíka s N´Zogbiou. Po tomto souboji musí být Michalík ošetřen. 74.minuta a faul na Owena blízko čáry, ale rozhodčí nepíská a domácí získávají alespon rohový kop. O dvě minuty později přichází opět střídání u Boltonu.  Ze hřiště odchází McCann, kterého nahrazuje Cohen. 77.minuta a žlutou kartu dostává hráč Boltonu Taylor.

78.minuta a poslední střídání Boltonu. Ze hřiště odchází Taylor, kterého nahrazuje Samuel. O dvě minuty později první a poslední střídání domácích. Odchází Duff a přichází LuaLua.

83.minuta centruje Enrique a k hlavičce se dostává  Ameobi, bohužel opět míří těsně vedle. Ameobi se dožaduje faulu, rozhodčí je však jiného názoru. 86.minuta a v pokutovém území Boltonu je opět horko. N Zogbia po rohu nedokázal ani Nadvakrát poslat centr do pokutového území, vše zakončuje nepovedenou střelou LuaLua. 90.minuta a utkání se pomalu dostává do samotného konce. Po rohovém kopu Guthrieho se úplně sám před brankáře Givena natlačil Samuel, Given ale zázračně nohou vytlačil na roh. Utkání nakonec skončilo remízou 0:0.

První zápas pod vedením Kevina Keegana skončil remízou. Doufáme že nový trenér vyčetl mnoho z tohoto zápasu a do příštího utkání příjde s nějakým nápadem jak proměnovat šance.

Newcastle United: Given - Carr, Taylor, Cacapa, Jose Enrique - Milner, Rozehnal, N'Zogbia, Duff (80. LuaLua) - Owen, Ameobi.
Bolton Wanderers: Jaaskelainen - Steinsson, Andrew O'Brien, Michalík - Gardner, Joey O'Brien, Nolan (67. Campo), McCann (75. Cohen), Guthrie - Davies, Taylor (79. Samuel).

Rozhodčí: Alan Wiley
Diváci: 52,250