Stefan Wessels

Steven Taylor

Phil Jagielka

Zpráva ze zápasu:

Newcastle United se v nedělním podvečeru utkal na domácím hřišti s Evertonem,kde opět udržel svojí domácí neporazitelnost a hostující tým porazil výsledkem 3:2.
Toto utkání bylo jistě pro oči diváka velice zajímavé, jelikož padlo celkem pět branek, ačkoliv v samotném zápase moc šancí nebylo a všechny góly padly po první velké šanci.

Utkání začali lépe svěřenci Sama Allardyceho a hned ve 3. minutě se do míče opřel Martins, ale jeho střela letěla mimo.to byla asi jediná velká šance domácích a zápas poté pokračoval v klidném tempu, kdy se většinou hráči přetahovali se soupeřem o míč a do velkých šancí se většinou nedostali (žlutá karta:23.minuta Nicky Butt).

40. minuta přinesla průlom v zápase a radost domácích na tribuně.Nicky Butt svou točenou střelou v pokutovém území překonal brankáře Howarda a Newcastle se mohl v zápase radovat z jednogolového vedení nad Evertonem.Hosté tedy prohrávali 1:0 , ale to jim nevzalo sebevědomí a do konce prvního poločasu stále dotírali na brankáře Givena. Domácí brankář ale naštěstí čisté konto do konce poločasu udržel a Newcastle odcházel do šaten s jednogolovým vedením.

Trenér Evertonu musel nejspíše svým hráčům pořádně domluvit, protože začátek druhého poločasu se povedl lépe hostům, kteří po brance Andrewa Johnsona srovnali výsledek na 1:1. Newcastle nejspíše branka trochu zaskočila a oba týmy poté nejspíš začali hrát na remízu, jelikož  hra byla chvílemi nudná a obě mužstva se nepouštěla více do šancí, ale spíše bránila (padlitéž dvě žluté karty :60. Alan Smith a 69. Tony Hibbert).
85-88. minuta však opět udělala radost všem domácím fanouškům, když brankáře Howarda překonal Emre a o tři minuty rozjásal fanoušky zase Owen.Krásný výsledek zápasu jako proti West Hamu United ale nevyšel, jelikož si v 90. minutě dal Shay Given nešťastnou náhodou vlastní branku a Newcastle United tak nakonec vyhrál výsledkem 3:2.

Poznámka: Mám pocit že by Allardyce měl do zápasů nasazovat více Harpera, který ukazuje kvalitní výkony.Shay Given je jistě jednička v týmu, ale poslední dobou nejsou jeho zákroky tak jisté (ne všechny).Uvidíme jak Sam po tomto utkání postaví sestavu proti Tottenhamu.

Newcastle United: Shay Given, Habib Beye, Claudio Cacapa, Sanchez Jose Enrique, Nicky Butt, Abdoulaye Faye, Geremi (88. David Rozehnal), James Milner (74. Belozoglu Emre), Charles N'Zogbia, Obafemi Martins (74. Michael Owen), Alan Smith
Everton FC: Tim Howard, Leighton Baines, Tony Hibbert, Joleon Lescott, Phil Neville (90. Ayegbeni Yakubu), Joseph Yobo, Mikel Arteta, Lee Carsley, Steven Pienaar (74. Leon Osman), Victor Anichebe, James McFadden (46. Andrew Johnson)
Rozhodčí: M. Atkinson
Diváci: 50,152
Poslední komentáře
19.11.2014 03:23:20: concords 11 toms outlet wholesale nfl jerseys polo outlet oakley sunglasses celine bags toms burberr...