Newcastle nestačil na Arsenal a v poháru končí

3 kolo poháru Carling Cup

Arsenal Londyn Newcastle United

Arsenal 2-0(0-0) Newcastle
Bendtner 83', Denilson 89'

Newcastle United prohrál v pohárovém zápase na půdě Arsenalu Londýn 2:0 a tím se mu rozplynul sen o zisku Carling Cupu.Branky Domácího týmu zařídili Nicklas Bendtner a Denilson.

Newcastle nastoupil v rozestavení 4-4-2. Do útoku nastoupil Martins a Geremi ,do zálohy pak Zogbia, Smith, Faye, Milner a do obrany Enrique, Rozehnal, Taylor, Beye.Do bramky nastoupil za domácí Lukasz Fabianski a za hosty Shay Given.

Arsenal Londýn byl favoritem na postup a taky to v zápase ukázal.Souboj nahrával spíše domácím a na Newcastlu byla vidět  nejistota a možná až moc velký respekt ze svého soupeře.
V 10. minutě se však mohl Newcastle ujmout vedení, když Martins po centru Enriqueho hlavičkova na horní roh brány, ale pohotový brankář domácích míč zneškodnil.Hosté se ale stále dostávali pod tlak domácích a tak si do konce poločasu zajistili jen dvě velké šance, když v 32.minutě přihrál Rozehnal Martinsovi, který na brankáře Fabinskiho vyslal střelu kterou ale zneškodnil a ve 40. minutě Milner centruje před branku, ale míč ze vzduchu zneškodnil Fabinski. V prvním poločase spíše hrozil Arsenal který na Newcastle tlačil ze všech sil, jako třeba ve 42 minutě kdy zahrozilo duo Denilson a Walcott, kteří dotírali na bránu, kterou si Given s pomocí Milnera dokázali uklídat.

Arsenal evidentně toužil po postupu a vrhnul se na Newcastle i v druhém poločase, kdy si vytvořil mnoho šancí a hosté museli prakticky jenom bránit.V 60.Minutě střídá Newcastle hráče Ameobiho a na jeho místo přicází Emre.
Duo Wacott a Denilson opět hrozí svými útoky, jako například v 62. minutě kdy Walcott zajištuje roh pro domácí a Denilson zahrává, ale Smith míš hlavičkuje do bezpečí.
Přichází střídání i u domácích v 64.minutě kdy Eboueho nahrazuje Diaby.

V 73.minutě se Bendtner pokouší přelstít Givena, ale brankář je připraven a míč chytá.V 83.minutě přichází zlom v zápase, když obrana Newcastlu united zaspala a Bendtner hlavičkou  posílá Arsenal do vedení.Newcastle se ale nevzdával a dokonce mohl vyrovnat když se Martins dostal i za brankáře domácích, ale jeho ostrý úhel mu nedovolil zakončit a jeho lehkou střelu ještě Senderos doběhl a zlikvidoval.

Newcastle po této šanci ale opět obržel rychlou branku, za kterou stál Denilson, který míč poslal do horního rohu Givenovi brány.

Newcastle tedy prohrál s Arsenalem 2:0 a sen o blýskavém poháru se celému týmu pro tento rok rozplynul.

Arsenal Londyn - Newcastle United 2:0 (0:0)
Branky: Bendtner (83'), Denilson (89')

Arsenal: Łukasz Fabianski, Philippe Senderos, Lassana Diarra, Eduardo (90' Fran Merida), Denilson, Alex Song, Nicklas Bendtner, Emmanuel Eboue (64' Abou Diaby), Armand Traore, Justin Hoyte, Theo Walcott

Newcastle United: Shay Given, Habib Beye, Jose Enrique, David Rozehnal, Steven Taylor, Abdoulaye Faye, Alan Smith, James Milner (70' Nicky Butt), Charles N'Zogbia, Obafemi Martins, Shola Ameobi (60' Emre)

Sudí: Howard Webb
Poslední komentáře
13.09.2018 13:21:22: 20189.13huangliyue dsquared2 jeans boy london clothing sac michael kors soccer jerseys marc jacobs h...
07.03.2016 01:24:38: cheap jordans, michael kors outlet online sale, fake rolex, michael jordan shoes, cheap oakley sungl...