Alexei Smertin

David Edgar

Seol Ki-Hyeon

Sanchez Jose Enrique

Newcastle United si ze včerejšího zápasu s Fulhamem odváží tři body ! Zápas směřoval pro oba týmy k bezbrankové remíze, ale nakonec vše skončilo jinak. V nastaveném čase totiž hosté kopali penaltu, ve které se nemýlil Joey Barton a zajistil tak týmu důležité body z venkovního zápasu.
První poločas se týmy aktivně zapojily do hry a vytvořili si mnoho šancí. V 5.minutě Geremi centroval do vápna soupeře, Niemi nečekaně chyboval, vyběhl a na míč nedosáhl, a tak mohl skórovat Barton, jenže jeho zakončení hlavou se nepovedlo a Fulham ze všeho vyvázl se štěstím.
V 12.minutě zápasu si šanci vytvořil Fulham, když se po přihrávce od Daviesa ocitl v dobré šanci David Healy, jehož střelu Given zneškodnil. Chvíli později se ocitl v dobré šanci po centru Milnera opět Barton, ale Niemi si s jeho hlavičkou opět poradil.

Oba týmy poté dále útočily, ale většinou vyslaly jen střelu z daleka, která často skončila na tribunách. Diváci se poté mohli docela i nudit, jelikož hra ztrácela na zajímavosti a začala být nezáživná. Fulham i Newcastle si s případnýma šancema dokázal poradit a tak zápas do konce poločasu skončil bezbrankovou remízou.

Začala druhá polovina utkání a fanoušci se pomalu začali probouzet po nudném závěru prvního poločasu. Aktivně začal Fulham, když se do průniku dostal Bouazzy po levé straně a po následném centru se k míči dostal Dempsey, ale jeho střela letěla mimo bránu. V 57. minutě zazmatkoval Rozehnal s Beyem a do šance se dostal Healy, který však špatně zakončil.

V 60.minutě se Sam Allardyce rozhodl pro střídání. Hřiště opustil Geremi, kterého nahradil Belozoglu Emre .

Příchod turecké hvězdy oživil v zápětí hru, když se v 66.minutě po Emreho centru costal do šance Nicky Butt, jehož střelu ale zlikvidoval domácí brankář.

V 75.minutě přišlo střídání u domácích a v zápětí i u hostů. Záložníka Davisa vystrídal Shefki Kuqi a o chvíli později odešel Martins, kterého nahradil Viduka.

7.minut před koncem základní hrací doby se dostal do šance Kuqi , ale Claudio Cacapa se o míč postaral.  Přišla 90. minuta zápasu, která rozhodal o výsledku utkání. K míči se v pokutovém území po Milnerovi dostal Smith, kterého nepochopitelně a zbytečně skosil k zemi nezkušený Omosuzi a pískala se penalta. Ke střele se odhodlal Joey Barton a Niemi jeho hrozbu neodvrátil. Newcastle tak zvítězil nad Fulhamem 1-0 a může být spokojen se třemi body.

Fulham FC: Antti Niemi, Carlos Bocanegra, Aaron Hughes, Elliot Omozusi, Dejan Stefanovic, Simon Davies, Steven Davis (75. Shefki Kuqi), Clint Dempsey, Danny Murphy, Hameur Bouazza, David Heal
Newcastle United: Shay Given, Habib Beye, Claudio Cacapa, David Rozehnal, Joey Barton, Nicky Butt, Geremi (59. Belozoglu Emre), James Milner, Charles N'Zogbia, Obafemi Martins (77. Mark Viduka), Alan Smith