Paulo Ferreira

Steve Harper

Rhys Taylor

Belozoglu Emre

Ve včerejším utkání 20.kola Premiership, se na hřišti Stamford Bridge v Londýně odehrálo utkání, mezi domácí ChelseaNewcastlem United. Již před zápasem sliboval Allardyce zopakování úspěchu proti Arsenálu, což se mu málem povedlo, ale jeho radost nakonec utišil ˝špatný´ verdikt rozhodčího. Až do 87. minuty byl stav 1:1, ale poté vzal vše do svých rukou útočník Kalou a vybojoval svému týmu cennou výhru.

Utkání nepostrádalo na zajímavosti a diváci se určitě na stadionu nenudili. Chelsea se celý první poločas  tlačila dopředu a Newcastle si musel dávat pozor aby rychle neobdržel branku, jak je už zvykem.

Úspěšným střelcem se stal ale opět hráč druhého celku Michael Essien, který dorážel míč do brány po střele Kaloua. O několik minut později letěla střela Wright-Phllipse mimo bránu. Obdobně si vedl na druhé straně i útočník Obafemi Martins.Na konci poločasu Joey přenesl centrem míč ke vzdálenější tyči, kde hlavičkoval Shaun, kterého naštěstí vychytal vynikající Given . Ani jeden tým už vstřelit gól nedokázal, takže po prvním odešla Chelsea do šaten s náskokem jedné branky.

Druhý poločas se povedl více hostům, když v 56. minutě dokázal Newcastle vyrovnat. Nicky Butt si nejprve málem vstřelil vlastní gól, ale z následného protiútoku střílel už na správnou bránu a byl úspěšný. Newcastle se najednou dostal na koně, svůj tlak ovšem v přetavit v rozhodující branku nedokázal a krutě na to doplatil. V 87. minutě dal gól Kalou a bylo vymalováno. Pizarro přihrávku prodloužil a Kalou pokořil  bezmocného Givena. Hosté si hned pochopitelně běželi stěžovat, že to byl ofsajd. Rozhodčí naopak brankářovi ještě dal žlutou za řeči.

Chelsea: Hilario; Belletti, Alex, Ben Haim, Bridge; Essien, Ballack (c) (Sinclair 77), Mikel; J Cole (Pizarro 65), Kalou, Wright-Phillips (Sidwell 91).
Newcastle: Given; Beye, Taylor, Cacapa, N'Zogbia; Milner, Butt, Faye, Duff (Viduka 89); Smith (Rozehnal 70), Martins (Owen 73).

Rozhodčí: Mike Riley
Diváci: 41,751