29.10.- 16:55 Čtvrteční zápas rezervy v Liverpoolu

LIVERPOOL REZ 2
NEWCASTLE SPOJIL REZ 1
Halliwell Jones Stadión
Čtvrtek, 25. Října 2007

Shola Ameobi odehrál za rezervní tým celých 90 minut, ale ani jeho účast nepomohla rezervě k vítězstí a Liverpoolu podlehla 2-1.

Ameobi nastoupil po zranění (utrpěl při zápase s Arsenalem v ligovém poháru) i na zápas proti Tottenhamu (3-1), kde byl ale pouze na lavičce náhradníků a v zápase šanci nedostal.

První branku zápasu zařídil australský střelec v barvách Liverpoolu Hallivell Jones, který svůj tým dostal do vedení. Domácím vedení nevydželo a Jonny Godsmark vyrovnal skore na 1:1, když prostřelil brankáře Martina.
Hosté se ale nevzdali a osm minut po poločasu poslal opět do vedení svůj klub  Jordy Brouwer, který překonal brankáře Newcastlu Frasera Forstera a pro svůj tým zařídil výhru 2:1.

LFC: Martin, Darby, Insua, Kelly, Huth, Spearing, Plessis, Lindfield (Pacheco 82), El Zhar, Kewell (Brouwer 46 (Putterill 89)), Leto

NUFC: Forster, Bertram (Francis 61), Babayaro (Lough 67), Doninger (Danquah 82), Edgar, Morris, Lua Lua, Pattison, Ameobi, Godsmark, Troisi

Rozhodčí: Mr I K Scarr
Návštěva: 3,171
Poslední komentáře
14.07.2010 04:59:52: Five Finger Shoes is a type of shoe manufactured by Five Fingers Shoes Originally developed as a " b...
29.10.2007 18:51:26: Chudák Babayaro eště rok zpátky za Rodera hrál pravidelně v A-týmu ted kope v béčku