27.11.-14:32 Sadlerův tým nestačil na Blackburn

BLACKBURN ROVERS RES 4
Premiérská Rezervní Liga
Kingston Park
Pondělí, 26. Listopadu 2007

Nový trenér rezervy Newcastle United Adan Sadler, odehrál včera svůj první zápas s proti Blackburnu na Kingstom Parku. Včerejší utkání však novému trenérovi nevyšlo a jeho tým prohrál s ´Tuláky˝ 4:2.

Newcastle se v prvním poločase na branku nezmohl, ale zato Blackburn se skvěle rozstřílel a do konce poločasu vedl již o tři branky které vstřelili hráči Keith Treacy, Marcus Marshall a Josh O'Keefe.
Poločas se tedy domácímu týmu nevyvedl a připomínal spíše zápas A-týmu, když hrál na domácí půdě s Portsmouthem. Nicméně oba celky odešli do šaten a čekalo se s jakou taktikou přijde do druhého poločasu nový trenér Adam Sadler.

Druhá polovina začla opět špatně pro domácí celek, když v 54.minutě poslal Blackburn do již čtyřgolového vedení hráč Jamie Clarke. Vše vypadalo na celkem slušný debakl, ale Newcastle se nevzdával a  přidal na síle. Tým se snažil hrát vyrovnaný zápas a využívat šance, ale první branka přišla až v 83. minutě, kdy se kopala penalta, kterou bez problémů proměníl  Frank Wiafe Danquah .

Vše nasvědčovalo že výsledek zůstane 4:1, ale nakonec se domácí dočkali ještě jedné branky v 90. minutě, kdy si něštastně po zmatku u brány vstřelil vlastní branku Tony Kane a upravil výsledek na konečný stav 4:2 pro Blackburn.

NUFC: Fraser Forster, Mark Bertram, Darren Lough, Mark Doninger, Alex Francis, David Edgar, Jonny Godsmark, James Troisi, Ryan Donaldson (Frank Wiafe Danquah, 73m) Shola Ameobi, Kazenga LuaLua
Nevyužití střídající: Alex Patterson, James Marwood, Callum Morris, Patrick McLaughlin

BRFC: Gunnar Neilsen, Tony Kane, Martin Olsson, Josh O'Keefe, Dean Winnard, Gavin Gunning, Aaron Doran (Michael O'Connor, 75m), Alan Judge, Marcus Marshall, Jamie Clarke, Keith Tracey
Nevyužití střídajcí: Mark King, Andreas Arestidou, Jonathan Bateson, Kris Patterson

Poslední komentáře
14.07.2010 05:16:04: Five Finger Shoes is a type of shoe manufactured by Five Fingers Shoes Originally developed as a " b...