27.02.-17:18 Rezerva: Newcastle nestačil na domácí Wigan

NEWCASTLE UTD REZ 0
Premierská rezervní liga (sever)
Robin Park, Wigan
Úterý, 26 února, 2008
Ve včerejším zápase rezervní ligy, který se pro hosty musel obejít bez několika posil ze seniorského týmu, porazil domácí Wigan Atlethic hostující Newcastle United výsledkem 2:0.

Adam Sadler měl ve svém týmu jedinou posilu ze seniorského týmu, kterou byl David Edgar. Tým tedy byl oproti minulým zápasům v nevýhodě a musel se spoléhat jen na stálé hráče rezervy. Wigan byl tentokrát tím týmem, který měl v zápase dvě výhody. První výhodou byla hra na domácím stadionu a druhou pak sedm hráčů ze seniorského týmu, kteří měli pomoci týmu k výhře nad Newcastlem.

Již v 17.minutě se prosadi domácí Julius Aghahowa, který dokázal střelou do spodního rohu brány, překonat mladého brankáře Frasera Forstera. Hosté se však nechtěl smířit s obdrženou brankou a již za několik minut se do šance dostal Ryan Donaldson, kterému přihrával Johny Goodsmark. Bohužel svou šanci Ryan nevyužil a trefil se mimo.

Australan Josip Skoko mohl navýšit vedení domácích, ale jeho střela z přímého kopu cíl nenašla, stejně tak jako střela Marka Doningera, který též z přímého kopu minul.

Druhý poločas vyšel opět lépe domácím, když se v 54. minutě trefil Maynore Figueroa, který tak poslal svůj tým do vedení 2:0. Hráči Newcastle United James Marwood a Johny Goodsmark mohli ještě upravit výsledek, ale oba dva míč do brány neumístili. Polák Tomasz Cywka naopak mohl navýšit na 3:0, ale jeho střela neuspěla.

Výsledek včerejšího zápasu, který sledoval také trenér seniorského týmu Steve Bruce, nezměnil ani přímý kop Jamese Trosiho v nastaveném čase. Newcastle tak podlehl Wiganu výsledkem 2:0.

WAFC: Russell Saunders, Peter Moore, Maynor Figueroa, Lewis Montrose, Erik Hagen, Andreas Granqvist, Tomasz Cywka, Josip Skoko, Julius Aghahowa, Rachid Bouaouzan (Tomasz Kupisz, 77m), Salomon Olembe
Nevyužití náhradníci: Luke Ashworth, Tim Horn, Craig Mahon, Chris McCaughtrie

NUFC: Fraser Forster, Callum Morris, Tamas Kadar, Ben Tozer, David Edgar, Mark Doninger, James Troisi, Jonny Godsmark, James Marwood, Ryan Donaldson, Wesley Ngo Baheng (Alex Francis, 64m)
Nevyužití náhradníci: Ole Soderberg, Darren Lough, Mark Bertram, Michael McCrudden

Poslední komentáře
14.07.2010 05:30:46: Five Finger Shoes is a type of shoe manufactured by Five Fingers Shoes Originally developed as a " b...