20.03.-18:22 Rezerva zemizovala s Boltonem výsledkem 2:2

NEWCASTLE UNITED REZ 2
Premiérská rezervní liga
County Ground, Leyland
Úterý, 18. března 2008

Svěřenci Adama Sadlera udeřili na poslední chvíli do svého soupeře Boltonu, se kterým od poločasu prohrávali rozdílem dvou branek. Závěr utkání však patřil ˝Strakám˝ a hlavně Sholovi Ameobimu, který snižoval na 2:1 a následně pak o chvíli později se o vyrovnání na 2:2 postaral Wesley Ngo Baheng.

Zápas vypadal pro Newcastle ztraceně, když se již v 11.minutě prosadil Johann Smith, který poslal  svůj tým do vedení jedné branky. Ke konci poločasu se však dočkali domácí fanoušci navýšení výsledku na 2:0, když se prosadil David Gbemie. Hosté prohrávali již o dvě branky a zdálo se být vše ztraceno.

Ke konci druhého poločasu se však prosadil Shola  Ameobi, který snížil na 2:1. Své šance prosadit se měl i Andy Carroll, ale jeho střely do brány cestu nenašly. Hosté se však nevzdávali a poslední slovo v zápase měl náhradník  Wesley Ngo Baheng, který si poradil s brankářem Adamem Bogdanem a zakončil do brány.

Kevin Keegan, Terry Mcdermott a Chris Hughton byli celý zápas na tribunách a sledovali novou posilu, kterou nebyl nikdo jiný než senegalský obránce Lamine Diatta, který bude hrát za Newcastle do konce sezóny.

Dloho zraněný Peter Ramage odehrál za rezervu 65 minut než byl následně vystřídán. Byl to jeho velký návrat na hřiště po jeho vážného poranění kolena.

BWFC: Adam Bogdan, James Sinclair, Matt Carlisle, Robert Sissons, David Gbemie, Chris Stokes, Leslie Thompson, Sam Sheridan, Johann Smith, Kevin Wolze, Nathan Woolfe
Nevyužití náhradníci:  Zoltan Harsanyi, Robert Lainton, Michael Burns, Aaron Mooy, Stuart McDonald

NUFC: Fraser Forster, Ben Tozer, Tamas Kadar, David Edgar, Lamine Diatta, Peter Ramage (Darren Lough 65m), Jonny Godsmark (Wesley Ngo Bahneg 79m), Mark Doninger, Shola Ameobi, Andy Carroll, Kazenga LuaLua (Fabio Zamblera 89m).
Nevyužití náhradníci: Max Johnson, Callum Morris

Sudí: Jake Collin
Poslední komentáře
14.07.2010 04:50:33: Five Finger Shoes is a type of shoe manufactured by Five Fingers Shoes Originally developed as a " b...
12.09.2009 12:00:55: The new carol burnett show collectors rozwodzić się Don Saroyan w 1962 po 7 rok małżeństwo.